Jak my działamy?

Jak my działamy?

Pracodawca który poszukuję pracownika/pracowników z Ukrainy muszę wypełnić nasz formularz. W tym formularze są najważniejsze pytania jako na czym polega praca, wynagrodzenie, ilość godzin pracy, warunki pracy, miejsce wykonywania pracy, bezpośredni kontakt z pracodawcą itp.

Po tym kwestionariusze nasze profesjonaliści formują ofertę pracy i zamieszczają ją na stronie w języku polskim oraz przetłumaczają ją w języku ukraińskim i zamieszczają na naszej stronie w wersji ukraińskiej gdzie pracownicy z za wschodniej granicy poszukują pracy. W taki sposób pracownik otrzymuje ofertę i kontakty bezpośrednio do pracodawcy lecz nie płaci pośrednikam na Ukrainie i potrzebuje tylko dojechać do Polski w tym czasie pracodawca nie potrzebuje płacić agencjam za znalezionego pracownika z Ukrainy lub Białoruśi.

Czym jest dobra nasza propozycja?

Pracownicy z Ukrainy które chcą znaleźć pracę bez pośredników poszukują oferty na polskich stronach internetowych bo mają do nich zaufanie i uwierzą że tu ich nikt nie oszuka. To znacze że pracownicy z Ukrainy które trafili na naszą stronę potrafią mówić w języku polskim a to jest ważne jak w przypadku wykwalifikowanych pracowników tak i w przypadku pracowników do prac ogólnych. Chociaż poszukując pracy na polskiej stronie internetowej Ukrainiec lub Białorusin w końcu otrzyma ofertę od polskiego pracodawcy w swoim języku no i ponieważ mówię w języku polskim zadzwonię lub napisze do Państwa.

Informujemy że wszelkie kontakty odbywają się międży pracodawca a pracownikiem bez udziału strony Workstaff.pl. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone treści ogłoszeń.

Jesteśmy w temacie iż dużo agencji pośrednictwa zamieszczają oferty pracy u nas na stronie chociaż naszym celem jest ułatwienie bezpośredniej komunikacji między pracodawcą a pracownikiem. Prośimy pracodawców o bezpośrednim zamieszczanie informacji również prośimy agencji pracy o uwiadomienie że oferta jest zamieszczona przez agencję.