O nas

O NAS

Workstaff.pl nie jest stroną w procesie pośredniczenia i rekrutacji. Wszelkie kontakty odbywają się międży pracodawcą a pracownikiem bez udziału strony Workstaff.pl. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone treści ogłoszeń.

Jesteśmy w temacie iż dużo agencji pośrednictwa zamieszczają oferty pracy u nas na stronie chociaż naszym celem jest ułatwienie bezpośredniego kontaktu między pracodawcą a pracownikiem. Prośimy pracodawców o bezpośrednim zamieszczanie informacji również prośimy agencji pracy o uwiadomienie że oferta jest zamieszczona przez agencję.

Co jest naszym głównym celem? My chcemy żeby pracodawca móg znaleźć pracownika bezpośrednio a pracownik znalazł pracę i nie płacił za to firmam pośrednikam na Ukrainie niesamowite pieniędzy. Dlatego my przetłumaczamy oferty absolutnie bezpłatnie.

My linkujemy pracodawców z Polski a pracowników z Ukrainy!

Uwaga!

My dokładnie nie sprawdzamy informacji kontaktowej z kwestionariusza pracodawcy lecz tylko przetłumaczamy oferty które otrzymujemy pośrednictwem formy aplikacyjnej na naszej stronie internetowej.

Każda oferta jest przetłumaczona profesjonalne, nie przez tłumacza online. To jest jeszcze jedna dobra wiadomość dla pracodawcy! Możesz po prostu wypełnić formularz a później skopiować tłumaczenie swojej oferty w języku ukraińskim z naszej wersji językowej ukraińskiej dla umieszczenia na innych portalach ogłoszeń z ofertami pracy dla Ukraińców.

Goal naszej strony czy jeżeli chcesz nasze motto – to praca dla Ukraińców bez bezpośredników.